Ke světlu

29. července 2018 v 11:14 | Sin Ister |  World around Me
Věděl jsem to. Celou tu dobu temné a pochmurné zimy jsem věděl, že to přijde. Cítím smrt na míle daleko a dřív než se člověk naděje, ocitne se na pohřbu a čelí tomu tlaku. Není nic pochmurnějšího, ale vše, co se nám v životě stane, slouží primárně jediné věci: abychom se učili. A já si uvědomil jednu věc. Už nikdy nechci zpátky do temnoty, chci jít naproti světlu. Protože to, jak máte vylazený mindset ovlivňuje to, co se vám děje. Tím nechci říct, že se tím vyhnu nepříjemnostem, ale zajisté jimi projdu mnohem snáze, než když jsem ponořen do hlubin temných myšlenek.

Paradoxně mám pocit, že jsem na správné cestě. Tento rok je skutečně zlomový. Nejdřív silně psychedelická chřipka, potom další rubáš. Donutilo mě to začít myslet jinak. Samozřejmě se událo také mnoho materiálních změn, ale tyto věci mi zde nestojí ani za zmínku. Důležité je pouze to, co máte ve své hlavě a v mysli. A já cítím, že v minulosti se staly velké chyby, které silně ovlivnily celý můj život, a to spíše negativně. Ale jak jsem již zmiňoval, život je jedna velká škola, nikdy nekončící učení, které je mnohem důležitější než cokoliv, co si můžete koupit. Málokdo život vnímá takhle, ale je to tak.

A já tu pořád jsem. Zase o něco vyzrálejší, moudřejší a zkušenější. A jsem pořád na své pouti, která se klikatí, stoupá a klesá jako horská dráha a všemožně mě mučí a trápí. Ale já už teď vím, kdo jsem a kam směřuji, čeho se mám vyvarovat a do čeho se mám ponořit. Jsem na cestě, která konečně začíná vypadat slibně. Nejde to dost dobře vidět, ale můžete to cítit. Stačí následovat svou vášeň a pamatovat na karmické zákony, protože to není nic jiného než zákon akce a reakce.

Do roka si šáhnu na hvězdy, najdu zlaté rouno, utrhnu zlatá jablka a napiju se z grálu. Do roka to budu mít. A teď opravdu nemluvím o ničem hmotném. Kdo nezažije, nepochopí. A já chci žít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je autor tohoto blogu šílený?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama