Každej debil má tendenci žvatlat

12. ledna 2013 v 22:25 | Sin Ister |  World around Me

Čeká nás teď dočasné zamoření spadem z voleb. Každej debil a ignorant se k tomu bude vyjadřovat na svých blogískách a oduševněle o tom žvatlat. Přitom je to zbytečný a stejně nikdo neví nic.

Dopadlo to přesně jak jsem čekal. Na druhý kolo snad ani nepůjdu.

Jednou jsem zažil psychedelickou zkušenost, která mi osvětlila spoustu, spoustu věcí. Jako bych si všechno uvědomil a viděl věci jinak, jasně, stručně, z odlidštěného nadhledu.

A jedno z těch uvědomění bylo, že každý z nás je jen malou a bezvýznamnou částí v obrovském globálním soukolí. Nic pořádného v tomhle světě nezměníme. Nikdy. Přijetí této skutečnosti nás osvobodí od zbytečných starostí a stresu. O to víc se pak můžeme soustředit sami na sebe. O všech vizích bych mohl psát hodiny a hodiny, ale proč to teď dělat.

Proto se taky můžu z vysoka vysrat na ty dvě kreatury, co se dneska umístili na špici. Mnohem radši budu věnovat veškerý čas a mysl kreaturám jako je Burroughs a Bukowski, a budu na tom mnohem líp.

Nemám moc rád poezii, miluji psaní prózy. Ale v poezii je mnohem víc tvůrčí svobody, a taky, je to rychlejší. Založil jsem si pro srandu a chvíle uvolnění takový neo beat poetry web, protože jsem v rámci katarze samozřejmě v životě stvořil i pár volnejch veršů. Pokud tu je někdo, kdo mě snad i čte, a měl by zájem číst i výše zmíněné sračky, dejte mi mail a pošlu vám odkaz.

Vše, co jsem zkráceně chtěl říct.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je autor tohoto blogu šílený?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama