Wellser

29. prosince 2012 v 19:31 | Sin Ister |  Please Talk to ME !!!

Well … začínám být oproštěn od všech běžných starostí, co starosti ani nejsou. Jsem osekáván na dřeň toho, co je opravdu důležité, a i když ještě pořád často bojuju sám se sebou, cítím se líp. Krásný.

Well … začínají se mi vyjevovat zapomenuté obrazy z mého života. Pamatuju si na jedno období, kdy mě fascinoval cyberpunk. Vlastně mě za život fascinovalo skoro všechno co vás napadne, ale cyberpunk patří k nejbizarnějším věcem. Cyberpunk a zkurvenej neonoir, yes. Musím se smát, když si na to vzpomenu. Jsem kybernetickej letec krajinou Nicoty. War never changes.

Well … slyšel jsem o teorii, že člověk prochází inkarnacemi během života, nikoliv po smrti. Tahle teorie se mi líbí. Taky by odpovídala na tolik změn osobností, které jsem prodělal já, nebo mí známí. There is no more for me. Při každé inkarnaci ale zůstaly ty základní věci. Sexualita, agrese, touha … a další. Peace.

Well … dost často se chovám tak trochu jako Dean Moriarty, ale Holy Goof zdaleka nejsem. Dost často se chovám dost uzavřeně, ale misantrop zdaleka nejsem. Je možné, že člověk má více rysů osobnosti, které se projevují v různých situacích? Nejsem jedna ustálená bytost, mám více vzorců chování, ale zdaleka nejsem schizofrenik? Co to má sakra být?

Well ... čtu v poslední době hodně indiánské mystiky, well.

Když se mi podaří najít kousek času a chuti v mé hnusné plastové mysli a zkouším meditovat, cítím se pak jako znovuzrozený. Je to super. Je to super, super, super, super …

Je tu další věc. Jsem něco jako bič všech neklapajících vztahů. Pokud se dostanu do blízkosti páru, kterému to nefunguje, ženská polovička až nebezpečně často hledá záchranu ve mně. Asi tušíte, v jakém aktu probíhá takové spasení. Je to prokletí, zřejmě? Nebo jen hra?

Šílel jsem ze všech těch blondýn a na obzoru jsou pořád další. Nemůžu vidět blonďatou hlavu, ztrácím pak rozum. I wanna a Red Head now! Ale v tomto případě na obzoru pusto, prázdno.

Jsem občas zaseknut v Mimoprostoru mého mikrovesmíru. Je to jako vězení. Je tohle tělo avatar mé duše? Určitě.

Hledě nehledě na všechno co bylo nebylo zmíněnu, rozhodl jsem se permanentně srát na spoustu zbytečností matoucí mysl. Seru na sportovní výsledky, seru na drby, seru na politiku, seru na vztahy, seru na párties, seru na problémy, seru na nenávist, seru na to co je minulostí, seru na to co, by mohlo být budoucností, seru na hádky, seru na spory, seru na chronos, seru na věci, seru na peníze, seru na války, seru na to, co se mi nelíbí, seru na rapový beefy, seru na internetový diskuse, seru na všechny negativní zmrdy, seru na to, co si kdo myslí ve své malé a omezené nevědomé dušičce, když při tom vůbec neví, seru na doktory, seru na farmaka, seru na feťáky, seru na fízly, seru na zdegenerovanou společnost, seru na rváče, seru na city, seru na násilí, seru na drogy, seru na učitele, seru na byrokraty, seru na ekonomy, seru na proletáře, seru na tuneláře, seru na soukromý školství, seru na veřejný školství, seru na dluhy, seru na podvodníky, seru na kritiky, seru na cizí názory, seru na kamery, seru na pánský magazíny, seru na to všechno a ještě na víc dalších věcí a osvobozuji svoji mysl od věcí, který ji zatěžují. Odteď je jen přítomnost, tady a teď, bez stresu, bez strachu, bez bolesti, bez čehokoliv, současný prožitek vedoucí k věcem budoucím, oproštěný a ryzí.
EAT ME
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je autor tohoto blogu šílený?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama