Feel It

24. prosince 2012 v 12:21 | Sin Ister |  Please Talk to ME !!!

Pamatuji si toho spoustu, pamatuji dlouhé letní dny a večery, posedávání v zahradě u rozviklaného stolku s pivem a odrbanými knihami a představování si, že jsem Bukowski, Hemingway a další, pamatuji si zimní cesty autobusem s Kerouacem v ruce, zrovna titul, který mě vůbec nebavil, pamatuji si starý statek v létě, demižony vína a skříň plnou knih ve stodole, zelená vazba s kompasem a na deskách nadpis Na cestě, pamatuji si cigarety na balkóně po skvělém sexu, litry vína a sbírku básní od Baudelaira, další, další víno, pamatuji upocené boxerny a pachuť krve a spoustu monoklů a ten nádherný válečnický pocit po hodinách tréninku, pamatuji marihuanové dýchánky, dýmky, jointy, vodárny, vůni tabáku, hašiš, Amsterdam, Brusel, jediní lidi v hospodě co tam pijou pivo z půllitrů, pamatuji několikadenní cestu po řece a sálající slunce, kdy člověk měl pocit, že se dostal do Apocalypse Now a projíždí svojí duší, pamatuji noční ulice, déšť na chodnících, staré budovy, mystiku a tajemno a objevování neznámého, a taky pamatuji spoustu, spoustu, spoustu prázdných dní, plných bolesti, strachu, utrpení a smrti nadosah. Pamatuju hodně, a tohle byl jen zlomek a ty největší vzpomínky mě teprve čekají.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je autor tohoto blogu šílený?

Ano
Ne

Komentáře

1 Kery Kery | Web | 24. prosince 2012 v 13:08 | Reagovat

ahoj :D :D vidím, že rád píšeš .. nechcel by si sa pridať do týmu autorov na našom blogu ?? je možnosť stať sa aj korektorom a opravovať poviedky :D :D keď nie tak prepáč za reklamu :))

2 Sin Ister Sin Ister | 24. prosince 2012 v 13:20 | Reagovat

[1]: To nejde, na to jsem až moc dobrej.

3 krysa krysa | 25. prosince 2012 v 13:11 | Reagovat

Kouzelný...zvláštní na lidech je že bývají svobodou spíš zmatení a nejsou schopni s ní jakkoliv naložit.. nechápu to ale mám pocit, že v tomhle směru ti naprosto rozumím. Vidět smysl života v tom že se neustále k něčemu přivazujež a stříháš si křídla v domnění že je to přeci jediný cíl. Doufám že se sem budeš vylejvat častěji, ke snídani je to naprosto ideální. Pravda na autorský kluby jsi až příliš kvalitní čtivo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama