Další

8. listopadu 2012 v 23:36 | Sin Ister |  Please Talk to ME !!!

Jsem jako Oscar Wilde. Na svoje psaní potřebuji okamžitý feedback! Ten se mi ale bohužel moc často nedostává. Nevím, co všichni dělaji, máte sedět a číst si moje myšlenky, které vám sem hážu.

Prý si mám oddělat z pozadí plochy tu prdel. Tedy, nechápu, jak někdo může nazvat prdelí ten rozkošný vyšpulený ženský zadeček v síťovaných punčochách ve stylu glamour.

Jsem poeta a dostal jsem dar slova. Doufám, že s ním v životě dobudu pár velkolepých vítězství jako Alexandr Veliký, jeden z mých největších životních vzorů.

Zcela spontánně přidávám menší rýmovačku.Jaké to bylo milovat se v noci v lese?

Bylo to super, ještě teď kapradí se třese!Doufám, že nebudu mít kuřácké katary jako hlavní postava ve Třech kamarádech od Remarqua.

Nemám teď vážně náladu podstupovat nový dlouhý seznamovací procedury a tak, nejlepší by bylo, kdyby si to příští holka nechala rovnou udělat do pusy. Pardon, že jsem tak odpornej, ale k čemu to všechno je? Ahoj, hihi, já jsem Sin Ister, blábláblá, půjdem na drink, půjdem na oběd, půjdem ke mně, ne, ještě je brzo, aha, promiň, ale víš co, ve vší počestnosti, blábláblá, Sine, narvi to do mě, ok, a nakonec stejně mám, co jsem chtěl celou dobu. A ptám se proč? Potřebuju od toho všeho relax, ale vážně. A úplně novým způsobem po tomhle zvláštním deziluzitivním vyčerpání nahlížím na nevěstince a bordely. Asi jsou to věci na svém místě.

Mám skutečně pocit, jako by má mysl přecházela do vyšší sféry vědění a poznání. Je to neuvěřitelné, je to výlet mezi hvězdy, tak moc povznášející a krásné, jako krásné dlouhé ženské nohy.

Řešili jsme prezidentské volby. Je fakt, že po odstoupení mého favorita už mi tam nevyhovuje nikdo. Mrzí mě to, protože si naše první přímé prezidentské volby ani nebudu moct vychutnat. Mám strach, že to dopadne tak, jak se obávám. Ale po Havlovi s Klausem už asi stejně přežijeme všechno.

A tak jedu dál a sedím v opuštěným kupé, vlak beze stanic, bez cíle, průvodčí mrtvej.

Nechápu některé holčičky, co se snaží strašně moc argumentovat a diskutovat, ale nemají na to a vypadají pak u toho jako úplný dylinky. Já fakt nemám nervy každodenně na tolik blbosti. Je teda pravda, že poslední dobou jsem naštěstí obklopen lidmi, co mají v hlavě mnohem více než řezanku, ale i tak se alespoň jednou denně nevyhnu srážce s blbcem. A začínám zjišťovat, že to je opravdu bolestivější srážka, než by si člověk mohl myslet. Proboha, vemte rozum do hrsti děcka.

Kdybych byl šprt, život by byl mnohem jednodušší.

Jenž co je to vlastně šprt, člověk co se snaží maximálně dobře vykonávat svoji práci? Ne, to ne, šprt je člověk, co se snaží maximálně dobře vykonávat práci, na kterou mnohdy ani nemá, a uchyluje se u toho k análnímu alpinismu, jehož prostřednictvím snáze dosahuje svých cílů. Až šprt vyroste, stává se z něj obvykle zmrd. Pokud chcete znát charaktiristiku běžného zmrda, navštivte D-fensovi stránky. Ty můžu ostatně doporučit ve všech ohledech. Dám si je asi i to odkazů, na wordpressu je tam mám už od začátku a na starých blozích jsem je měl taky.

Jenže kdybych byl šprt, aspoň bych měl míň problémů sám se sebou. Docela by mě zajímala teorie, že mechanické učení, jak ho známě běžně ze školy, zabíjí talent a kreavititu. Otázka je, jak velký talent. Geniální lidi zřejmě nezastaví nic. Ostatně velká spousta géniů na škole propadala nebo dokonce byli vyhozeni. Jenže teď, bylo to kvůli jejich genialitě, nebo byli jen líný a neschopný hovada? Nebo snad součástí geniality je prozření, že škola je na hovno? Ne, takhle bych se v tom mohl vrtat věčně a spíš bych se zbláznil než bych to vyřešil.

Celkem mě baví twitter. Nemám tam moc lidí, ale každým dnem teď objevuju někoho zajímavýho. Třeba dneska to byl Smějící se Jack! Najděte si jeho stránky, stojí to za to. Stejně tak Luxusní micina, ale to už je blbá ženská, takže její blog občas dost trpí těma jejíma kecama. Ale pořád je to o mnoho levelů výše, než většina ostatních bloggerů. Já do toho spadám negativně, stojím stranou všech a jsem něco jako unikátní vlastní dimenze. He he.

Vlastně dimenze jsou taky super téma, někdy bych se po nich rád proletěl. Viděl jsem zajímavej dokument o teorii superstrun a mám staženou i knihu, Elegantní vesmír. Bohužel na fyziku teď nemám čas, ale strašně mě to baví. Jestli je ta teorie pravdivá, tak je ten svět vážně zvláštní.

No jo, některý ty dylinky jsou ale fakt krásný kočičky. Jenže vyberte si pak. Taková dutohlavice je pak velice pádný důvod, proč slečnu mít jen pro tělesné potěšení. A to je fakt špatný. Nelze vydržet s některými charaktery, vážně, zkoušel jsem to a dělal jsem co se dalo, ale nakonec stejně dotyčná musí jít do prdele, protože to jinak nejde. Nikdy nemůže vydržet to, co nestojí na společném osobnostním základě, kde by se prolínaly a doplňovaly charaktery obou lidí.

Tento unikání projekt mě baví a branistorming je super. Občas z toho vznikne i něco, co má nějakou hodnotu. Doporučuji všem, a teď se půjdu odebrat do jiných a sladších krajů. Vaya con dios.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je autor tohoto blogu šílený?

Ano
Ne

Komentáře

1 Lisbeth Lisbeth | Web | 9. listopadu 2012 v 13:20 | Reagovat

Wow! Málokdy někdo píše ne proto, aby na sebe strhl pozornost, ale proto, aby se prostě vykecal. A tohle mě fakt bavilo, což se o většině výpotků chorých mozků, co jsem poslední dobou četla, říct nedalo.
Zatím jsem se teda ještě nerozhodla, kam si tě mám zařadit,ale těší mě, že někdo uvažuje o věcech podobným způsobem, jako já. Tak jako s odstupem. A pečlivě zleva doprava a zprava doleva.
No nic, doufám že zase něco brzy napíšeš, sice opovrhuji tlačítkem "like", ale tohle se mi líbí.

2 Sin Ister Sin Ister | 9. listopadu 2012 v 13:26 | Reagovat

[1]: Tak až si mě zařadíš, tak mi dej vědět, jsem fakt zvědavej :D Jsem rád, že to tu někoho baví :)

3 Lisbeth Lisbeth | Web | 9. listopadu 2012 v 13:29 | Reagovat

[2]:To tě napřed budu muset podrobit důkladné analýze. :D Nerada si dělám názor na základě pár řádků. :)

4 Sin Ister Sin Ister | 9. listopadu 2012 v 13:31 | Reagovat

[3]: OK, jsem na to připraven.

5 fall fall | 9. listopadu 2012 v 17:12 | Reagovat

Jo.
Na tohle můžu říct JO.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama