Something wrong with guy in the mirror

28. října 2012 v 13:25 | Sin Ister |  World around Me

Yes, něco je špatně, a sice že společnost dospěla do takové fáze, že se vše poměřuje úspěchem (nejlépe v podnikání) a penězi na účtě. No a co? Nebojte, nebudu teď upadat do přiteplenýho moralizování jak je to nesprávné a špatné, místo toho vám řeknu, že jsem na tuhle hru už dávno přistoupil a budu ji hrát dokud nenatáhnu brka. Život není snadnej, není hodnej ani dobrej a vždycky vás bude vléct sračkama. Je třeba se s tím smířit a začít se otáčet. Jediná věc, která mi může zabránit v úspěchu, je ten divnej člověk v zrcadle. To je největší problém na světě zřejmě u všech.

Víte co je ještě špatně? Že nesnáším ženský. Všechny jsou úplně stejný, už je studuju dost dlouho. Ale ještě horší je, že je zároveň miluji. Odi et amo.

Pár dívek mi řeklo, že v mých očích je zlo a jde z nich strach. Tohle nejsou žádný řečičky samolibého bloggera co píše převážně totální srance. Tohle je holá pravda. Mám z toho celkem radost. Jedinej problém nastává při navazování vztahů. Když máte oči jako Dexter Morgan skříženej s Hitlerem je to trošku překážka a někdo se občas vyplaší.

Normálně přestávám mít v lásce boxování atd. Nevím, jestli to je těmi mozkovými stimulanty, které si v poslední době ordinuju, ale všichni lidi, co se kolem toho motají, mi začínají připadat jako tupci, tupci, tupci, nejtupější, omezení jen na svůj malej primitivní svět. Nejhorší jsou ti strašně tvrdí, náctiletí, vyholení blbečci v pseudo nazi hadrech. A ještě horší je to, že jsem taky patřil mezi ně, mehehehe! Teď už můj zájem ale lehce opadá, spíš mě to teď táhne víc ke zbraním. Nemůžu se přece věčně prát jako nádeník, lepší je si v klidu zastřílet.

Abych přešel k něčemu příjemnějšímu, všechny velice důrazně vyzývám, aby se začli zajímat o umělecké a lehce erotické fotografie žen. Hledejte na netu pod hesly ,,fetish art" a ,,erotic art", můžete zkusit třeba i ,,glamour", ale to už je moc měkký. Opravdu, krásné a lehce sexoidní umělecké fotografie žen nebo párů mě naplňují absolutní spokojeností. Neexistuje nic krásnějšího než estetika ženského těla. Mlask.

Začlo přes víkend sněžit. Evokuje to ve mně Zimní válku, kde Finové dali na frak Rusákům. Stáhl jsem si o tom dokonce film, tak se těším, až se ponořím do vřavy zasněžených bitev. Ale předtím toho mám ještě moc na práci. Co vám mám povídat, špatný no.

Jak je vidět, tento článek je o ničem a myslím, že normální člověk by ho ani neměl číst, protože mu toho moc nedá. Díky svobodě internetového projevu však můžu beztrestně vypustit do světa i takovouhle nebetyčnou kokotinu a ještě se u toho smát. A to je fajn. Aritmetický průměr kvality článků na blog.cz tímto stejně neohrozím, ten už je dole až moc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je autor tohoto blogu šílený?

Ano
Ne

Komentáře

1 mujblogpovidek mujblogpovidek | 28. října 2012 v 21:39 | Reagovat

hezký napsaný článek pointa je super.a jinak máš pěkný blog :)

2 Sin Ister Sin Ister | 28. října 2012 v 21:51 | Reagovat

[1]: :D :D :D děláš si srandu?

3 Krysa Paranoidní Krysa Paranoidní | 4. listopadu 2012 v 14:43 | Reagovat

hele tak jsem to nasla, toplist je svině.

Ale jo je to fajn. Jaký stimulanty ?

4 Krysa Paranoidní Krysa Paranoidní | 5. listopadu 2012 v 20:26 | Reagovat

Ale ne jen ze tvuj blog je nakonec dohledatelnej pres toplist kdyz si nezalozis jinej ucet, ale ten predchozi mel takovej líp nasranej název. Jako ono naštve když si najdeš něco co máš v plánu číst a pak zjistiš že je to smazaný.

Fajn je ta takzvaná nebetyčná kokotina.

Umělecký fotky ti každej prohlásí za porno. Smutný co.

5 Sin Ister Sin Ister | 5. listopadu 2012 v 21:29 | Reagovat

[4]: Seš dobrá, palec hore! Mrzí mě, že jsem ti zkazil čtení :-( tady už to asi moc ke čtení nebude, je to jen šílenej brainstorming.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama